+90 532 376 05 30
3e promimarlık
3e promimarlık
 Radimpex Hakkında
Kullanım Alanları
Yazılımlar

RADİMPEX HAKKINDA

Radimpex Software, 1989'dan beri inşaat mühendisliği için özel olarak profesyonel yazılımlar geliştiren bir şirkettir. Tower, ArmCAD, Metal Studio ve NormaBase programları, hem modern trendleri takip ederek hem de özgün ve benzersiz çözümler bularak deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.

Radimpex software firmasını  belirleyen temel özellikler ve öncelikler, geleneksel olarak yakın işbirliğine, kaliteli teknik desteğe ve programları yeni gereksinimlere uyarlama isteğine yansıyan kullanıcıların özenidir. Bu sayede her zaman kullanımı kolay, çalışması hızlı ve hedefe hızlı bir şekilde ulaşan son teknoloji yazılımlar üretmektedir.

Yazılımımızın geniş bir kullanım alanına sahip olması ve farklı kullanımlara ve her projenin özel gereksinimlerine uyarlanabilmesine, kullanıcılarla kaliteli işbirliği ve üst düzey uzmanların bilgi ve deneyimleri katkıda bulunmuştur. Programlarımız mühendisler tarafından mühendisler için yapılmıştır, bu nedenle ana özellikleri verimlilik ve optimalliktir.

Kullanıcılarımızın zengin referans listesinde, dünya çapında birçok büyük ve önemli tesisi tasarlamak ve inşa etmek için programlarımızı kullanan İnşaat Mühendisliği fakülteleri, bilimsel araştırma enstitüleri ve çok sayıda tasarım şirketi ve bürosu bulunmaktadır.

Kullanım Alanları

Radimpex software yazılımları, betonarme yapılardan, ahşap yapıların tasarımı ve analizine kadar bir çok yapı türü için kullanılmaktadır.

Betonarme yapıların Tasarımı ve analizi
Çelik Yapıların Tasarımı ve analizi
Ahşap Yapıların Tasarımı analizi
Yığma Yapıların Tasarımı ve analizi 
Köprü Türü Yapıların Tasarımı ve Analizi
Stadyum, Sanayi Tesisi, Alışveriş Merkezleri gibi büyük yapıların tasarımı ve Analizi
Betonarme Yapıların Donatı Detaylandırması, ArmCAD
Çelik Yapıların detaylandırılması, Metal Studio
"Sarajevo City Center" - Sarajevo - Bosna-Hersek 100.000 m2 iNŞAAT ALANI

Radimpex Yazılımları

 TOWER 8

Her türlü beton, çelik ve ahşap yapının statik ve dinamik analizi ve tasarımı için profesyonel yapısal analiz yazılımı.
Yazılıma Gidin

ARMACAD

Demir Donatıların ve  hasır donatıların detaylandırılması,metrajı, otomatik üretim ve kesim planları ve optimizasyonu için profesyonel yazılım
Yazılıma Gidin

METAL STUDIO

Çelik  yapıların profesyonel çizimleri, ayrıntılı özellikleri, özetleri ve imalat çizimleri için profesyonel yazılım.
Yazılıma Gidin

REFERANSLARIMIZ

Radimpex yazılımlarını
tercih eden Müşterilerimzi
envelopephonemap-markercrossmenuchevron-down
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram