+90 532 376 05 30
3e promimarlık
3e promimarlık
elitecad türkiye

ELITECAD Architecture 15

kolaylaştırmak, hızlandırmak, yenilik yapmak
Mimari planlama ve bina modelleme yazılımımızın yeni versiyonu, günlük işleri hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor ve verimlilik süresini 15 kez azaltıyor

VİZYONUMUZ

Amacımız, en son teknolojilerimizle CAD ve inşaat sektörünü aktif ve sürdürülebilir bir şekilde şekillendirmektir. Yenilikler için yaşıyoruz ve müşterilerimize kapsamlı akıllı işlevsellik, yüksek esneklik ve kullanılabilirliğe özel bir odaklanma ile yardımcı olan son teknoloji araçlar sunuyoruz. Günlük işlerde verimlilik ve heyecan, yazılım ürünlerimizle el ele gider.
ELITECAD ARCHITECTURE 15
(İç) mimarlar, planlamacılar ve şehir planlamacıları için BIM süreçlerinde 3D bina modellemesi için profesyonel planlama yazılımı.
Yazılıma Gidin
ELITECAD Styler
Derinlemesine CAD bilgisi olmayan boş temel modellerden bireysel göz alıcılar yaratmak ve sunmak için son teknoloji çözüm.

Yazılıma Gidin
ELITECAD Viewer(Pro)
CAD bilgisi olmadan bile herkes için modeller ve planlar hakkında ayrıntılı bilgi - IFC içe aktarma ücretsiz Viewer'a dahildir!

Yazılıma Gidin
ELITECAD Mechanics
İnşaat, özel makineler ve tesis inşaatı için esnek 2D/3D planlama için profesyonel yazılım.

Yazılıma Gidin
GEOPAC
ELITECAD tabanlı, GEO DIGITAL tarafından sağlanan,  raylı trafik yollarının CAD planlaması için modüler, jeodezik yazılım.
Yazılıma Gidin
envelopephonemap-markercrossmenuchevron-down
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram