+90 532 376 05 30
3e promimarlık
3e promimarlık
arcadia bim sistemleri

ArCADia BIM SİSTEMLERİ

Mühendislik ve Mimarlık için BIM YAZILIMLARI
Yazılımlara Gidin

ArCADia BIM SİSTEMLERİ

ArCADia BIM sistemlerinin ortaya çıkışı, ArCADiasoft'un proje geliştirmenin tüm aşamalarında tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılama felsefesinin mantıklı bir sonucudur. Sistem, kapsamlı bir bina bilgi veri tabanı oluştururken, BIM (Yapı Bilgi Modelleme) teknolojisi doğrultusunda tasarım süreci boyunca tüm katılımcıları akıllıca destekler ve koordine eder. Uygulamayı kolaylaştırırken ve hızlandırırken tasarımın tüm aşamalarında tam kontrol ve güvenlik sağlar.

ArCADia BIM

İnşaat sektörü için bilgisayar uygulamaları oluşturma konusunda 20 yılı aşkın deneyime ve mimarlar ve mühendisler için 100'den fazla ürüne sahibiz. Programlarımız, yapısal tasarımdan, iç ve tesisat tasarımına, binaların enerji performansının hesaplanmasına, binaların çevrelerinin tasarlanmasına kadar uzanmaktadır.

ArCADia BIM 12 YENİLİKLERİ

Yeni endüstri modülleri artık mevcut:
İmleçte kayan veri giriş penceresi
Komut simgelerinde bulunan öğretici videolar
Kenar ile tek bir duvar yerleştirme
Üç boyutlu bir CAD projesi oluşturma
Proje incelemesini kaydetme (mp4)
PBR doku kitaplığı

ArCADiasoft-BIM Sistemlerine Genel Bakış

Bugün, ArCADia BIM yirmiden fazla sektör için özel modüllere sahiptir. Bunlar, su, kanalizasyon, elektrik, ısıtma vb. için kurulum çözümlerini ve mühendislerin inşa etmesi ve hesaplaması için tasarlanmış programları içerir. Bu programlar ortak bir nesne (bina) veri tabanı kullanır, çeşitli endüstriler arasında tam işbirliğini ve sistem içinde ve dışında bilgi ve proje alışverişini sağlar. ArCADia uygulamaları, kullanıcının Allplan, Archicad veya Revit gibi diğer programlarla işbirliği yapmasına olanak tanıyan IFC format desteğine sahiptir.
envelopephonemap-markercrossmenuchevron-down
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram