+90 532 376 05 30
3e promimarlık
3e promimarlık

ALLPLAN 2021

BAŞARINIZ İÇİN EN GÜÇLÜ BIM ÇÖZÜMÜ
Allplan, mimarlar, mühendisler ve müteahhitler için tüm proje aşamaları boyunca tasarım ve inşaat sürecine eşlik eden ve entegre eden disiplinler arası bir platformdur.

> Sorunsuz disiplinler arası veri alışverişi
> 2D ve 3D çalışma yöntemleri arasında serbestçe geçiş yapın
> Eşsiz bilgi kalitesi ve hassasiyeti

ALLPLAN 2021

PERFORMANSIN GÜCÜNÜN KİLİDİNİ AÇIN
Allplan 2021, inşaat sektörünün zorluklarını karşılamak ve dijital dönüşümden yararlanmak için nihai BIM çözümüdür. BIM yazılımı ve ALLPLAN'ın sektör lideri işbirliği ve entegrasyon araçları ideal kombinasyonu oluşturur. Allplan 2021, optimum performans için çığır açan bir teknoloji sunar: Daha büyük ve daha karmaşık projeler üzerinde, zorlu geometri, yüksek detay seviyeleri ve çok sayıda ilişkilendirme ile bile her zamankinden daha kolay, daha hızlı ve daha eğlenceli bir şekilde çalışabilirsiniz. ALLPLAN'ın bulut teknolojisi, tüm inşaat sektörüyle bağlantı kurmanıza, verimli iş akışları kullanmanıza ve BIM'den tam olarak yararlanmanıza olanak tanır.
ÖZELLİKLER
allplan 2021
allplan 2021

BIM destekli Tasarım

Allplan, inşaatta gecikmeleri önleyerek, tasarım aşamasında bile hataları ve çakışmaları erkenden göstererek, önce sanal sonra gerçekte inşa etmenizi sağlar.
allplan 2021

Sorunsuz Veri Alışverişi

Planlama ortaklarıyla sorunsuz ve güvenilir veri alışverişi sağlamak için yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4 ve PDF dahil olmak üzere tüm geleneksel değişim formatlarıyla yüksek kaliteli arayüzler içerir.
allplan 2021

Optimize edilmiş ekip çalışması

Allplan ile bir ofis içinde ve aynı zamanda birden fazla lokasyonda bir proje üzerinde işbirliği yapabilirsiniz. Bulut tabanlı platform Bimplus ve Allplan Share ile birlikte BIM modellerinin çok disiplinli koordinasyonu gerçeğe dönüşüyor.
allplan 2021

Hızlı Üretim

Modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü, hızlı bir şekilde öğrenmenizi ve daha üretken olmanızı sağlayan rol ve görev tabanlı çalışmayı kolaylaştırır.
allplan 2021

Uygulama esnekliği

Allplan, tamamen iki boyutlu çalışma çizimlerinden nesne yönelimli BIM çalışma yaklaşımına kadar bireysel tasarım süreçlerinizde esnektir.
allplan 2021

Üst Seviyede Görselleştirme

Maxon'un entegre CineRender'ı, doğrudan Allplan'dan sezgisel ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli görselleştirmeler oluşturmanıza olanak tanır.
allplan 2021

Tasarım Özgürlüğü

Siemens'in Allplan'a entegre olan güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3D modeller oluştururken daha fazla özgürlük sunar.
allplan 2021

Güvenilir Metraj Alma

Metraj işlerinde maksimum güvenilirlikten yararlanın; 3D modelden oluşturulan oda boşlukları, kat alanı hesaplamaları ve kapı listeleri.
allplan 2021

Sorunsuz Tasarım Süreci

Allplan, ilk taslaktan son genel düzenlemeye ve donatı çizimlerine kadar tüm tasarım sürecini tek bir sistemde destekler.
allplan 2021

Farklı Kullanım Alanları

Allplan, basit projelerden, karmaşık her tür inşaat projesi için ve hem binalar hem de inşaat mühendisliği inşaatları için uygundur.
allplan 2021

CAD ve Yapısal Analiz

Metraj işlerinde maksimum güvenilirlikten yararlanın; 3D modelden oluşturulan oda boşlukları, kat alanı hesaplamaları ve kapı listeleri.
allplan 2021

3D Donatı Detaylandırma

Kolon, Döşeme  ve Kiriş Donatıları, Ard-Germe Detaylandırma işlemlerinizi entegre 3d modelleme ile güvenli bir şekilde gerçekleştirin.(bkn Allplan ile Donatı Detaylandırma)

Tüm Ürün Paketlerimizi Karşılaştırın

Tasarımlarınız için En iyi Çözüm Olanakarını Keşfedin
PAKET KARŞILATIRMA
allplan 2021

EK YAZILIMLARIMIZ

allplan 2021

Allplan Share

"Allplan Share" ile, tek ve aynı Allplan verileriyle dünya çapındaki planlama ortaklarıyla doğrudan işbirliğinden yararlanırsınız. BIM platformu Allplan Bimplus'ı temel alır ve ayrıca açık API aracılığıyla diğer araçlara doğrudan bağlantı sağlar.
ALLPLAN SHARE
allplan 2021

 Allplan Çalışma Grubu Yöneticisi

Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve ayrıca İnternet üzerinden organizasyonunu üstlenir. Orta ve büyük ölçekli planlama ve inşaat firmalarında net sinerji etkileri yaratır.
WORKGROUP MANAGER
allplan 2021

Allplan Lisans Sunucusu

Allplan Lisans Sunucusu, lisanslarınızın etkin yönetimini ve optimum kullanımını sağlar. Lisans sunucusu, kurumsal ağdaki lisanslara güvenli erişim sağlarken, ofis dışındaki lisanslar için esnek kullanım sunar.
LICENSE SERVER
allplan bridge

Allplan Bridge

Allplan Bridge, köprülerin parametrik modellemesi için güçlü bir BIM çözümüdür. Parametrik 3D model, benzeri görülmemiş düzeyde bir kullanıcı dostu ve esneklik sunarak önemli tasarım süresinden tasarruf sağlar.
ALLPLAN BRIDGE

ALLPLAN 2021 - BAŞARINIZ İÇİN EN GÜÇLÜ BIM ÇÖZÜMÜ

>Büyük ve karmaşık projeler için maksimum performans
>Disiplinler arası işbirliği için güçlü bulut teknolojisi
>Yapı mühendisleri için entegre openBIM iş akışları
Allplan 2021'in tam sürümünü 30 gün boyunca ücretsiz ve herhangi bir yükümlülük altına girmeden test edin. Sadece yazılımı indirin ve tüm avantajları kendiniz yaşayın.
envelopephonemap-markercrossmenuchevron-down
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram