+90 532 376 05 30
3e promimarlık
3e promimarlık

ALLPLAN

İNŞAA ETMEK İÇİN TASARLAYIN
Demo Talep Edin
ALLPLAN ENGINEERING
ALLPLAN ENGINEERING BUILDING
ALLPLAN ENGINEERING CIVIL
ALLPLAN ENGINEERING CIVIL
ALLPLAN BRIDGE
ALLPLAN BRDIGE
ÖZELLİKLER
ALLPLAN 2022
TASARIM ÇÖZÜMLERİ

SINIRSIZ VERİ AKIŞI

ALLPLAN'ın birlikte çalışabilirlik araçları, bilgi alışverişini ve yönetimini kolaylaştırır. Birlikte çalışabilirlik ALLPLAN'da merkezi bir konudur. BuildingSMART'ın bir üyesi olarak, openBIM yaklaşımını aktif olarak destekliyoruz. Açık standartlar, modeller, veriler ve bilgiler, kullanılan yazılım çözümünden bağımsız olarak sorunsuz bir şekilde etkileşime girer. Yazılım, verimli veri yönetimi için entegre iş akışlarını mümkün kılan yerel ve bulut tabanlı teknoloji sağlar.

allplan
allplan

Kullanılan yazılımdan bağımsız olarak proje ortaklarıyla çalışın

openBIM, proje ortaklarının kullandıkları yazılımdan bağımsız olarak inşaat projelerine katılmalarını sağlayan standartlaştırılmış, açık bir veri akışı aracılığıyla şeffaf bir BIM iş akışını destekler. Bu, yapı ve model verilerinin değiş tokuşu için açık standart format olan IFC'nin yardımıyla yapılır.

daha fazla bilgi alın...

Doğrudan Allplan üzerinden kolay veri alışverişi

Proje ortakları arasında güvenilir veri alışverişi için, sürüm 2x3 ve 4'teki IFC arayüzüne ek olarak, DWG, DXF, DGN ve PDF dahil olmak üzere ortak değişim formatları için başka yüksek kaliteli arayüzler mevcuttur, ayrıca Rhinoceros 3D, SketchUp, CINEMA için de mevcuttur. 4D, Google Earth veya Lumion. Allplan 2021'de Revit dosyalarının doğrudan içe aktarılması için bir Teknik Önizleme eklendi.

daha fazla bilgi alın...
allplan
ALLPLAN

Verimli işbirliği ve disiplinler arası veri yönetimi

Allplan ve Allplan Bimplus'ın bulut tabanlı teknolojisinin birleşimi, tüm proje yaşam döngüsü boyunca güvenli ve etkili veri yönetimi sağlar. SCIA Engineer ve diğer yapısal analiz yazılımlarının SAF aracılığıyla entegrasyonu için SCIA AutoConverter gibi uygulamalarla tamamlanan MS Excel, MS Project ve Revit gibi çözümlere doğrudan bağlantı.

daha fazla bilgi alın...

Özel araçlar&uygulamalarla yazılımınıza daha fazla güç katın

Yazılım, hem Nemetschek Grubu (Precast, NEVARIS, SCIA, FRILO, Solibri, Spacewell dahil) içinde hem de ESS, Scalypso, BIMQ, Prevera, BIM-AR, Card1 veya Bechmann gibi uzmanlarla çok sayıda yazılım sağlayıcı ile başarılı bir şekilde işbirliği yapmaktadır. Yazılımın ürün portföyünü anlamlı bir şekilde tamamlıyor.

allplan

ALLPLAN 2022

Allplan 2022 ile projenizi daha iyi tasarlamak için arazi,  Kara yolları, kanalizasyon, boru hatları ve kabloları birleştirecek araçlara sahipsiniz. Kontur çizgileri veya araştırma noktaları gibi coğrafi verileri entegre ederek, hassas bir dijital arazi modeli oluşturulur. Bu araçlarla, bina veya yapısal projenizi uygularken önemli tasarım kararları daha erken ve daha kesin olarak alınabilir.

Yeni Arazi Modelleme 

Geleceğe dönük, geliştirilmiş performans ve sezgisel kullanıcı deneyimi

ALLPLAN ARAZİ MODELLEME

Yeni Yol Tasarımı

Hızlı değişiklikler, gelişmiş performans ve sezgisel kullanıcı deneyimi 

ALLPLAN YOL TASARIMI

Yeni Boru Ve Kanalizasyon

Ek yazılım gerektirmez, entegre tasarım, sezgisel kullanım, verimli tasarım ve değişiklikler
ALLPLAN BORU VE KANALİZASYON

EN İYİ ŞEKİLDE YAPILABİLİRLİK

"İNŞAAT PROJELERİNİN DİSİPLİNLER ARASI TASARIM VE VERİMLİ UYGULAMASI"

İnşa edilebilirlik, mimarlar, mühendisler, prefabrik imalatçılar ve müteahhitler için bir binanın sadece 3B modelde iyi görünmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda verimli bir şekilde inşa edilebilmesini sağlayan pratik bir yaklaşımdır. Yani malzeme, zaman veya para kaybetmeden.

Bu, proje boyunca açık ve işbirliğine dayalı iş akışları gerektirir. Yaklaşan Allplan 2022 sürümü, tüm proje ortaklarının iş akışlarını tek bir platformda sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayarak bu süreci destekliyor: Allplan 2022 - En iyi şekilde inşa edilebilirlik!

ALLPLAN BIMPLUS

BIMPLUS' A ÜYE OLUN

Bimplus'ın bulut tabanlı teknolojisi, tüm proje yaşam döngüsü boyunca güvenli ve etkili veri yönetimi sağlar. Merkezi, veritabanına dayalı bilgi alışverişi ve sorun yönetimi, gelişmiş üretkenlik ve disiplinler arası işbirliğine yol açan entegre açık BIM iş akışlarını destekler. Bu sayede bütçe ve zaman hedefleri gibi proje hedeflerine ulaşılır. Birçok avantajdan yararlanın:

  • Verileri koordine edin ve verimli bir şekilde kullanın
  • Sorunları merkezi olarak yönetin
  • Müşteri gereksinimlerini kolayca uygulayın
  • Kontrol 3B model, 2B tasarım ve dokümantasyon veritabanı
Şimdi Kaydolun
ALLPLAN

DENEM SÜRÜMÜ TALEP EDİN

ALLPLAN'ın sunduğu BIM çözümleri ve mevcut teklifler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Uzun yıllara dayanan deneyimleri ve sektördeki yetkinlikleri sayesinde, doğrudan satış uzmanlarımız ve satış ortaklarımız, kişisel danışmanlığınız ve profesyonel desteğiniz için mükemmel bir ortaktır.

DEMO TALEP EDİN

 (AEC)MÜHENDİSLİK, MİMARLIK VE İNŞAAT TASARIMI YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

envelopephonemap-markercrossmenuchevron-down
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram