+90 532 376 05 30
3e promimarlık
3e promimarlık

AEC YAZILIMLARI-BIM'den openBIM®'e Dönüştürme

ACCA, 1 Numaralı IFC-OpenBIM® uzmanıdır. Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörleri için dünyanın en fazla IFC sertifikalı yazılım çözümüne sahip şirketi

KAYDOLUN

ACCA YAZILIMLARINI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN VE UYGUN ABONELİK ÜCRETLERİNDEN FAYDALANMAK İÇİN KAYDOLUN
KAYDOLUN
AEC YAZILIMLARI
AEC YAZILIMLARI
AEC YAZILIMLARI

Bugün mevcut olan en iyi AEC endüstri yazılım çözümleri nelerdir?

AEC yazılımları ;Tasarımdan uygulamaya ve bakıma kadar binanın tüm yaşam döngüsünü yönetmek için kamu veya özel işlerde yer alan her mimar, mühendis veya AEC profesyoneli için sahip olunması gereken yazılım çözümleri. ACCA'nın inşaat sektörü için entegre tasarım ve yönetim için yeni çözüm yelpazesini görün!
Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat sektörleri için tüm ACCA AEC yazılımları çözümlerini keşfedin!
Herhangi bir sınırlama veya yükümlülük olmaksızın bir aylık ücretsiz deneme
İlk günden itibaren sonsuz Ücretsiz teknik destek ve eğitim
Son derece uygun aylık veya yıllık lisans abonelik planları
AEC YAZILIMLARI

Mimarlık Yazılımı

Çok çeşitli mimari yazılım çözümleri arasında 2D, 3D tasarım ve BIM modelleme yazılımı artık herhangi bir AEC profesyoneli için kesinlikle hayati hale geliyor.

ACCA'nın mimari tasarım yazılımı, plan görünümünde veya doğrudan 3D olarak modelleme yapmanızı sağlayarak, IFC dosya formatında veya tipik DXF/DWG CAD çizimlerinde BIM modelleri üzerinde çalışmanıza olanak tanır.

3D/BIM modelleme, tüm inşaat projesi belgelerini dinamik olarak üretmenize ve güncellemenize ve ayrıca ayrıntılı saha çizimlerini hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.
Ücretsiz Deneyin

3D Mimari Render Yazılımı

3D mimari Render, bir mimar veya mühendisin işinde önemli bir faaliyettir ve mimari tasarım, iç tasarım, peyzaj veya bahçe tasarımında ve aynı zamanda çok sık yapısal veya MEP bitki tasarımında faydalı olabilir.

ACCA'nın 3D mimari render yazılımı ile profesyonel render çizimleri artık 3D tasarımın tüm yönleriyle entegre edilebilir ve ayrıca tüm çalışma aşamalarında bir proje doğrulama ve kontrol aracı olarak kullanılabilir.

Profesyonel ve fotogerçekçi işlenmiş görselleriniz, videolar ve multimedya sunumlarıyla birlikte (ışın izleme ve gerçek zamanlı işleme teknolojileri sayesinde sürükleyici sanal gerçeklikle oluşturulmuştur), daha iyi etkileşim kurmak ve müşterilerinizi daha fazla ikna etmek için önemli iletişim araçları haline gelir.
Ücretsiz Deneyin
AEC YAZILIMLARI
AEC YAZILIMLARI

Bina Tasarım Yazılımı

Mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar, profesyonel tasarım uygulamalarıyla ilgili birçok önemli hususta bir araya gelmeli ve tüm disiplinleri doğal ve hızlı bir şekilde entegre eden bir yazılıma sahip olma ihtiyaçlarını karşılamalıdır.
ACCA, entegre mimari tasarım, iç tasarım, peyzaj tasarımı, bitki sistemleri tasarımı (MEP), tarihi bina tasarımı, nokta bulutları, bina tahmin yazılımı ve proje yönetimi yazılımı için ilk yazılımı sunar.
Ücretsiz Deneyin

Yapı Maliyeti Hesaplama Yazılımı

Herhangi bir mimari veya bina tasarım firması, müteahhit ve hatta bir Kamu İdaresinin teknik ofisleri, projelerinin maliyet tahminlerini geliştirmek için belirli bir yazılım aracına ihtiyaç duyar.

ACCA, bütçeleme ve BoQ yazılımı, IFC BIM modellerinden metrik verileri çıkarmak için 5D BIM yazılımı, miktar araştırmaları ve CAD veya Raster çizimlerinden Çıkarmalar için yazılım, iş planlama ve zamanlama yazılımı (Gantt) sayesinde size en iyi maliyet tahmin özelliklerini sunar. .
Ücretsiz Deneyin
AEC YAZILIMLARI
AEC YAZILIMLARI

Yapısal Analiz ve Tasarım Yazılımı

Yapısal hesaplamalar ve analiz, inşaat mühendisliği ve tasarımındaki muhtemelen en önemli disiplinlerdir ve bu nedenle, mimarlar ve yapı mühendisleri için güvenilir yapısal hesaplama yazılım çözümleri temeldir.

ACCA, betonarme binalarla ilgili yapısal hesaplamalar, çelik yapılar ve yığma yapılar hesaplama yazılımı için en eksiksiz çözümü sunar.

Bu farklı yazılım modülleri, eksiksiz ve profesyonel bir entegre yapısal hesaplama çözümü oluşturmak için birbirleriyle entegre edilebilir.
Ücretsiz Deneyin

Tesis Yönetim Yazılımı

İnşaat işlerinin yönetimiyle ilgili bir diğer önemli husus da bakımdır.

ACCA tesis yönetimi (FM) platformu, yönetim sistemlerini ve IOT sensör sistemlerini entegre eder.

Yazılım, sensörlerden gelen gerçek zamanlı verilerle binanın dijital ikizini oluşturmanıza olanak tanır. Planlanmış müdahaleler veya sensör uyarıları (BMS sistemleri), tesis yönetim platformları (BMMS) tarafından yönetilir ve tüm inşaat verilerini güncel tutmanıza olanak tanır.

Platformlar binaları, varlıkları ve bina sakinlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olur.
Ücretsiz Deneyin
AEC YAZILIMLARI
AEC YAZILIMLARI

BIM Yönetim Yazılımı

Mimarların, mühendislerin, tasarım ve inşaat şirketlerinin günlük işlerindeki temel unsurlar arasında, faaliyetlerin planlanması ve koordinasyonunu da buluyoruz.

ACCA, herhangi bir cihazdan ve her yerden çevrimiçi çalışırken büyük inşaat ve altyapı projelerini bile yönetirken artık iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabileceğiniz entegre bir bulut sistemi sağlar.

IFC, Revit, DWG, DXF, GIS, nokta bulutlarını yönetmek ve tasarım, yürütme veya bakım ekiplerini gerçek zamanlı olarak koordine etmek kolaydır.
Ücretsiz Deneyin

Mimarlar, mühendisler ve inşaat şirketleri için diğer önemli yazılımlar

Hem mimari tasarım hem de proje yürütme ile koordine edilen diğer önemli hususlar, fotovoltaik sistemlerin tasarımı veya şantiyede kullanılabilecek iskele tasarımı ve risk değerlendirme yazılımı olabilir.

ACCA'nın çözümleri arasında iskele, binaların enerji simülasyonu ve fotovoltaik sistem tasarımı için 3D BIM teknolojisine sahip birçok gelişmiş çözüm bulunmaktadır.
Diğer Yazılımlar
AEC YAZILIMLARI

ACCA'nın inşaat, mimari ve mühendislik endüstrileri için yazılım çözümlerini deneyin.

Tüm Yazılımlarımızı Görün
envelopephonemap-markercrossmenuchevron-down
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram