Radimpex Software Yazılımı Hakkında 

Radimpex Software, 1989 yılından bu yana inşaat mühendisliği için özel olarak profesyonel yazılımlar geliştiren bir şirkettir. Tower, ArmCAD, Metal Studio ve NormaBase programlarımız, deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından hem modern trendleri takip ederek hem de özgün ve benzersiz çözümler bularak sürekli geliştirilmektedir.

Bizi belirleyen temel özellikler ve öncelikler, geleneksel olarak yakın işbirliği, kaliteli teknik destek ve programları yeni gereksinimlere uyarlama istekliliğinde yansıtılan kullanıcıların bakımıdır. Bu sayede her zaman kullanımı kolay, çalışması hızlı ve hedefe ulaşması hızlı olan son teknoloji yazılımlar yarattık.

Kullanıcılarla kaliteli işbirliği, üst düzey uzmanların bilgi ve deneyimleri, yazılımımızın geniş bir kullanım yelpazesine sahip olmasına ve her projenin farklı kullanımlarına ve özel gereksinimlerine uyarlanmasına katkıda bulunmuştur. Programlarımız mühendisler tarafından mühendisler için hazırlanmıştır, bu nedenle ana özellikleri verimlilik ve optimalliktir.

Kullanıcılarımızın zengin referans listesinde, İnşaat Mühendisliği fakülteleri, bilimsel araştırma enstitüleri ve programlarımızı dünya çapında birçok büyük ve önemli tesisi tasarlamak ve inşa etmek için kullanan çok sayıda tasarım şirketi ve büro bulunmaktadır.

RADIMPEX YAZILIMLARI

TOWER

Tower, statik ve dinamik yapısal analiz, beton, çelik ve ahşap tasarımı için bir yazılımdır.
Tower Yazılımına Gidin

ARMCAD

Donatı detaylandırma, metraj ve optimizasyonu için profesyonel yazılım.
Armcad Yazılımına Gidin

METAL STUDIO

Çelik yapıların profesyonel çizimleri ve imalat çizimlerinin oluşturulması için yazılım.
M.STUDIO Yazılımına Gidin

REFERANSLARIMIZ

Radimpex Yazılımlarını Tercih eden Mühendislik Firmaları
© Copyright 2016 - Oxygen - All Rights Reserved
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram