Çalışma Saatleri 09:00-22:00
 İletişim: 0532 376 05 30
radimpex software

Radimpex Software Hakkında

Radimpex Software, 1989 yılından bu yana inşaat mühendisliği için özel olarak profesyonel yazılımlar geliştiren bir şirkettir. Tower, ArmCAD, Metal Studio ve NormaBase programlarımız, deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından hem modern trendleri takip ederek hem de özgün ve benzersiz çözümler bularak sürekli geliştirilmektedir.

Bizi belirleyen temel özellikler ve öncelikler, geleneksel olarak yakın işbirliği, kaliteli teknik destek ve programları yeni gereksinimlere uyarlama istekliliğinde yansıtılan kullanıcıların bakımıdır. Bu sayede her zaman kullanımı kolay, çalışması hızlı ve hedefe ulaşması hızlı olan son teknoloji yazılımlar yarattık.

Kullanıcılarla kaliteli işbirliği ve üst düzey uzmanların bilgi ve deneyimleri, yazılımımızın geniş bir kullanım yelpazesine sahip olmasına ve her projenin farklı kullanımlarına ve özel gereksinimlerine uyarlanmasına katkıda bulunmuştur. Programlarımız mühendisler tarafından mühendisler için hazırlanmıştır, bu nedenle ana özellikleri verimlilik ve optimalliktir.

Kullanıcılarımızın zengin referans listesinde, İnşaat Mühendisliği fakülteleri, bilimsel araştırma enstitüleri ve programlarımızı dünya çapında birçok büyük ve önemli tesisi tasarlamak ve inşa etmek için kullanan çok sayıda tasarım şirketi ve büro bulunmaktadır.

Radimpex Yazılımları

Radimpex software, Tüm Mühendislik çözümleri için profesyonel mühendislik çözümleri sunan araçlar üretir.

Tower 8

Tüm Mühendislik Çözümleriniz için

ArmCAD

Donatı Detaylandırma Yazılımı

Metal Studio

Çelik Detaylandırma Yazılımı

Metal Studio

Yazılıma Gidin

 MüŞTERİLERİMİZ

Radimpex yazılımlarını tercih eden müşterilerimiz
Label
phone-handsetmap-markercross-circle
Measj Gönderin
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram