Çalışma Saatleri 09:00-22:00
 İletişim: 0532 376 05 30
 • elitecad

  ELITECAD Arhcitecture 15 ile

  yenilik, hılzlılık ve kolaylık

  Elitecad Mimari planlama ve bina modelleme yazılımımızın yeni sürümü, 

  günlük işleri her zamankinden daha kolay hale getiriyor ve 

  verimlilik sürelerine 15 kez katkıda bulunuyor 
Vizyonumuz
Yenilikçi , Teknolojik,Verimli

Hedefimiz, en yeni teknolojilerimizle CAD ve inşaat sektörünü aktif ve sürdürülebilir bir şekilde şekillendirmektir. Yenilikler için yaşıyoruz ve müşterilerimize kapsamlı akıllı işlevsellik, yüksek esneklik ve kullanılabilirliğe özel bir odaklanma ile onlara yardımcı olan son teknoloji araçlar sunuyoruz. Günlük işlerde verimlilik ve heyecan, yazılım ürünlerimizle el ele gider.

elitecad
elitecad
elitecad
elitecad

Elitecad Ürünleri

ELITECAD Architecture

Elitecad Architecture

(İç) mimarlar, planlamacılar ve şehir planlamacıları için BIM süreçlerinde 3B bina modellemesi için profesyonel planlama yazılımı.
GEOPAC

GEOPAC

Derinlemesine CAD bilgisi olmadan boş temel modellerden ayrı göz alıcılar oluşturmak ve sunmak için en yeni çözüm.
ELITECAD Viewer (Pro)

ELITECAD Viewer (Pro)

To they four in love. Settling you has separate supplied bed. Concluded resembled.
SEO

SEO for Marvel shoes

It real sent your at. Amounted all shy set why followed declared. Repeated.
ELITECAD YAZILIMLARI

BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Büyük veya Küçük Tüm işletmeler tarafından tercih ediliyoruz
Her türlü zorluğu seviyoruz.
Görevinizin ne kadar karmaşık olduğu önemli değil, bunun için bir çözümümüz var. Ürünlerimiz en zor gereksinimleri kolaylıkla ele almaktadır. Tamamen bireysel talepler söz konusu olsa bile, zorluğu üstleniyoruz: ELITECAD için özelleştirilmiş bir eklentiden CAD çekirdeğimize dayalı kendi yazılım ürününüze - her zorluğun üstesinden gelmeye hazırız!
Başka hiçbir yerde olmadığı kadar kolay ve verimli CAD planlaması.
Günlük planlamanızı daha kolay ve verimli hale getiriyoruz. Çok sezgisel kullanım ve akıllı otomatizmalarımıza sahip çeşitli fonksiyonlarımız, ELITECAD kullanıcılarının işlerini diğer CAD sistemlerine göre çok daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlar - muhtemelen piyasadaki en hızlı ve kullanıcı dostu çözümdür!
Her durumda kişisel hizmet konusunda yardımcı oluyoruz.
İlk ürün tanıtımımızdan ve deneme süreniz boyunca ücretsiz premium destekten herhangi bir iş durumunda devam eden hizmete kadar - yetkin ve güler yüzlü müşteri hizmeti en büyük önceliğimizdir. Yetenekli profesyonellerden oluşan ekibimiz, şirketinizin büyüklüğü veya sipariş edilen lisans miktarı ne olursa olsun, sizin için her zaman fazladan yol kat etmeye isteklidir.
Güncellemelerimiz size her zaman gerçek katma değer sağlar.
Faaliyetlerimizde yenilik çok önemlidir. En son standartlara göre geliştirilmiş, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve yeni özelliklerle sürekli olarak geliştirilmiş son teknoloji ürünler sunuyoruz. Dahası, ürün sürümlerimiz her zaman basit bir yıllık temelden ziyade gerçek inovasyona dayanır, yani sizin için ne zaman bir güncelleme alsak, kesinlikle dikkatinize değer!
Sıkıcı CAD yazılımlarına Elveda; Elitecad ile iyi Eğlenleceler
Sıkıcı manuel çabalar geçmişte kaldı. Artık sıkıcı toplu değişikliklerle zamanınızı boşa harcamayın, akıllı iş akışlarımız bunu sizin için yapacak. Yaratıcılığınızı özgür bırakın ve temel görevlere odaklanın. Ürünlerimizin kullanıcı dostu çalışması sayesinde projelerinizi rekor sürede tamamlayabilir ve CAD planlamayı heyecan verici bir deneyime dönüştüren benzersiz özelliklerle kendinizi şımartabilirsiniz. Örneğin, doğrudan entegre edilmiş VR modumuzdaki etkileşimli sunum, bir düğmeyi tıklatarak şaşkınlık yaratıyor.
Kalıcı Lisans Avantajları!
Pahalı abonelik planlarından ve yalnızca birkaç ürünü birleştirerek yararlı bir çalışma paketi oluşturan devasa portföylerden kaçınıyoruz. Çok yönlü çözümlerimiz, en iyi fiyat-performans oranına sahip, kullanıma hazır yazılım ürünleridir. Genç profesyoneller veya geçici kullanım gibi özel durumlar ve durumlar için, yine de esnek tekliflerimiz var.
 • "Bir inşaat şirketi olarak, planlama ve inşaat süreçlerimizde hepsi bir arada çözümden ve tüm alan ve yapılardaki tutarlılığından güçlü bir şekilde yararlanıyoruz. Gerçek zamanlı görselleştirmeyi kullanarak, ELITECAD tasarımlarının etkileyici sunumlarını yapmak çok basittir. Anında uyarlamalar ve varyasyonlar oluşturulur ve sonuçlar hemen gösterilebilir. İşlem çok tanıdık ve sezgiseldir. Teknik bilginin yanı sıra servis ve desteğin birleşimi benzersizdir ve XEOMETRIC için açık bir pazar avantajıdır! "
  elitecad testimonal

  Dipl. Ing.(FH) Andreas Seidl

  Wohnhausbau Büttner'de planlama departmanı başkanı
  web sitesi
 • ELITECAD, günlük iş akışlarımızı çok daha verimli hale getirir. AVA yazılımımız için en iyi arayüzü sağlar ve bir 3D CAD uygulamasının gerekli tüm ayarlarını ve işlevlerini içerir. Ayrıca ELITECAD çok sezgiseldir ve öğrenmesi kolaydır. "

  Barbara Rauch

  Rauch Diplomingenieure GmbH şirketinde Mimar
  web sitesi
 • XEOMETRIC, heyecanı yaymayı bilen bir ekibe sahip genç ve dinamik bir şirkettir. Çalışanlarla konuşmak her zaman bir zevktir. ELITECAD'in işlevselliğine baktığımda her zaman kendime neden başka bir CAD inşaat yazılımına ihtiyaç olduğunu soruyorum. Miktar ölçme, işleme ve maliyet tahmini gibi alandaki diğer uygulamalarla işbirliği yapmanın çeşitliliği ve olasılığı çok etkileyicidir. Benim için ELITECAD, mimarlık eğitimine başlamak için bir sebep olabilir. "

  Ing. Helmut Hönig

  Proje Yöneticisi | Derenko GmbH'da proje yönetimi
  web sitesi

Rakamlarla XEOMETRIC

Sayısız fikri ve saatlerce süren geliştirmeyi görselleştirmek imkansız görünüyordu, 
ancak bu küçük genel bakışla gelmeyi başardık:
+25 Ülke

Dünya Çapındaki Yetkili Satıcılarımız

>25.000 

Dünya Çapındaki Kullanıcı Sayımız

+30

30 Yıldan fazla Tecrübe

usersstorephone-handsetmap-markerhistorycross-circleplus-circle
Measj Gönderin
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram