Çalışma Saatleri 09:00-22:00
 İletişim: 0532 376 05 30

ArcadiaSoft

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK İÇİN YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ÜRETİYORUZ

ArcadiaSoft ve ArCADiaBIM yazılımın Doğuşu

ArCADia BIM sisteminin ortaya çıkışı, ArCADiasoft felsefesinin proje geliştirmenin tüm aşamalarında tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mantıksal bir sonucudur. Sistem, kapsamlı bir bina bilgi veritabanı oluştururken, BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) teknolojisine uygun olarak tasarım süreci boyunca tüm katılımcıları akıllıca destekler ve koordine eder. Uygulamayı düzene koyup hızlandırırken tasarımın tüm aşamalarında tam kontrol ve güvenlik sağlar.

ArCADiasoft - İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK YAZILIMI

İnşaat sektörü için bilgisayar uygulamaları yaratmada 20 yılı aşkın deneyime ve mimarlar ve mühendisler için 100'den fazla ürüne sahibiz. Programlarımız yapısal tasarımdan iç mekan ve tesisat tasarımına, binaların enerji performansının hesaplanmasına ve binaların çevresinin tasarlanmasına kadar uzanmaktadır.

ArCADiaBIM 12 de ki Yenilikler

Yeni endüstri modülleri artık mevcut:
  • İmleçte kayan veri giriş penceresi
  • Komut simgelerinde bulunan eğitici videolar
  • Bir kenardan tek bir duvar eklemek
  • Üç boyutlu bir CAD projesi oluşturmak
  • Proje incelemesini kaydetme (mp4)
  • PBR doku kitaplığı
Youtube Videosu

ArCADiaSoft Bim Sistemlerine Genel Bir Bakış

Bugün ArCADia BIM, yirmiden fazla sektöre özel modüldür. Bunlar, su, kanalizasyon, elektrik, ısıtma vb. İçin kurulum çözümlerini ve mühendislerin oluşturması ve hesaplaması için tasarlanmış programları içerir. Bu programlar ortak bir nesneler (binalar) veri tabanı kullanır, çeşitli endüstriler arasında tam bir işbirliğini ve sistem içinde ve dışında bilgi ve proje alışverişini sağlar. ArCADia uygulamaları, kullanıcının Allplan, Archicad veya Revit gibi diğer programlarla işbirliği yapmasına izin veren IFC format desteğine sahiptir.

phone-handsetmap-markercross-circle
Measj Gönderin
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram