Çalışma Saatleri 09:00-22:00
 İletişim: 0532 376 05 30

Allplan Hakkında

Allplan, 50 yıldan fazla bir süredir AEC endüstrisini öncü bir yazılım portföyüyle desteklemiş ve inşaat endüstrisinin dijitalleşmesini teşvik etmede kilit bir rol oynamıştır: yenilikçi, gereksinimlerinize uygun - ve en iyi kalite "Made in Germany" sloganları ile ön plana çıkmakatdır.

Allplan Yazılım Çözümleri Türkçe dahil olmak üzere 20 dilde ve 41 ülkede 240.000'den fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Dokuz ülkede yaklaşık 400 çalışanı ile başaralı şekilde devam etmektedir. Nemetschek Group'un güçlü bir yan kuruluşu olarak, küresel bir lider inşaat yazılımı uzmanları grubunun kapsamlı yetkinlik ve deneyiminden yararlanmaktadır.

ALLPLAN 2021

Allplan, tüm proje aşamaları boyunca tasarım ve yapım sürecine eşlik eden ve entegre eden mimarlar, mühendisler ve yükleniciler için disiplinler arası bir platformdur. ALPPLAN 2021 YAZILIMI 3 Ayrı Yazılımdan oluşmaktadır. Bunlar Allplan Architecture 2021, Allplan Enginnering 2021 ve Allplam Enginnering Civil 2021.
allplan 3epromimarlık

ALLPLAN 2021

YAZILIMA GİDİN

ALLPLAN 2021

ARCHITECTURE
ENGINEERING BUILDING
ENGINEERING CIVIL

Allplan Architecture 2021

Mimari tasarımın kapsamı, bireysel evlerden olağanüstü önemli projelere kadar uzanmaktadır. Her ikisi de maksimum bilgi, yenilik ve yaratıcılık gerektirir. Bunu başarmak için mimarlar hem 2D hem de 3D olarak çalışabilmeli, tasarım ortaklarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilmeli ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmelidir. ALLPLAN, tüm bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

> Özellikle çalışma çizimlerinde eşsiz bilgi kalitesi
> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu
> Doğru maliyetlendirme için hassas malzeme metrajları
YAZILIMA GİDİN

Allplan Engineering Building 2021

Bina inşaat projeleri giderek daha karmaşık ve zorlu hale geliyor. Ortaya çıkan gereksinimleri karşılamak için mühendislerin hassas ve verimli tasarımlar geliştirmesi gerekir. Hem 2D hem de 3D olarak çalışabilmeli, proje ortaklarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilmeli ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmelidirler. ALLPLAN, tüm bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

>> Tek bir yazılım çözümü ile modeller, çalışma çizimleri ve detaylı donatı detaylandırma
> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu
> Güncel belgeler ve profesyonel görselleştirmeler
> Arazi ve ekipler arası işbirliği seçenekleri
YAZILIMA GİDİN

Allplan Engineering Civil 2021

Altyapı projeleri, boyutları, karmaşıklıkları ve birden fazla ekibin katılımı nedeniyle özel bir zorluk teşkil eder. Bu alanda çalışan mühendisler, doğru iş akışları ve yüksek model kalitesi ile binalar, altyapı ve köprüler ve ağır inşaat projeleri genelinde karmaşık tasarımları verimli bir şekilde planlamalıdır. ALLPLAN, bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

> Betonarme yapıların hızlı ve verimli modellenmesi, donatı modellemesi ve detaylandırılması
> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu
> Boyuna ve enine bölümleri kolayca tanımlayın
YAZILIMA GİDİN

ALLPLAN BRIDGE

Allplan Bridge, köprü inşaatı için profesyonel BIM çözümüdür. Mühendisler, ön gerilim de dahil olmak üzere yüksek düzeyde ayrıntı içeren parametrik model oluşturmadan, inşaat sürecinin entegrasyonuna ve köprü modelinin yapısal analizine kadar tek bir çözümle çalışır.

* Bridge yazılımı Allplan 2021' den ayrı olarak yüklenmektedir.
allplan 3epromimarlık

ALLPLAN BRIDGE

YAZILIMA GİDİN

ALLPLAN BRIDGE

BRIDGE HAKKINDA
ÖZELLİKLER
.......

Allplan Architecture 2021

Köprü mühendisliği ve  inşaatı için profesyonel BIM çözümü
 
Bridge, köprü inşaatı için profesyonel BIM çözümüdür. Mühendisler, ön gerilim de dahil olmak üzere yüksek düzeyde ayrıntı içeren parametrik model oluşturmadan, inşaat sürecinin entegrasyonuna ve köprü modelinin yapısal analizine kadar tek bir çözümle çalışır.

YAZILIMA GİDİN

BRIDGE ÖZELLİKLERİ

* Deprem Yükleri
* Eigen Modlarının Hesabı
*Response Sepktrum Analizi
* Yük Kombinasyonları
* JTG ve Kore Standardına göre Sürünme, Çekme ve Gevşeme
* EuroCODE ve ASSHTO stanadrtlarına göre tasarım
YAZILIMA GİDİN
phone-handsetmap-markercross-circle
Measj Gönderin
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram