Çalışma Saatleri 09:00-22:00
 İletişim: 0532 376 05 30

ALLPLAN MİMARİ ÇÖZÜMLER

ALLPLAN, tüm tasarım sürecini kapsayan ve proje ortaklarıyla işbirliğini yeni bir seviyeye taşıyan mimarlar için çözümler geliştirir.

Allplan Mimari
Allplan Architecrure
Allplan 2021

Allplan Mimari

Her görev için doğru araç

Mimari tasarımın kapsamı, bireysel evlerden olağanüstü önemli projelere kadar uzanmaktadır. Her ikisi de maksimum bilgi, yenilik ve yaratıcılık gerektirir. Bunu başarmak için mimarlar hem 2D hem de 3D olarak çalışabilmeli, tasarım ortaklarıyla verimli bir şekilde iletişim kurabilmeli ve en iyi tasarım kalitesini sunabilmelidir. ALLPLAN, tüm bu görevler için ideal yazılım çözümlerini sunar.

> Özellikle çalışma çizimlerinde eşsiz bilgi kalitesi
> Tüm disiplinlerde verimli işbirliği için açık BIM platformu
> Doğru maliyetlendirme için hassas malzemeler çıkar

Aşağıda derinlemesine ürün bilgileri, referanslar ve ilham verici referans projeleri bulacaksınız.

Mimari için çözüm portföyümüz

allplan mimari

Mimarlar için

allplan mimari

MİMARLAR İÇİN YARATMA KAVRAMI

Doğru dokümantasyon yoluyla projeleri konseptten sahaya daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için detaylandırma hassasiyetiyle birlikte yenilikçi konseptler geliştirme yaratıcı özgürlüğü. Dijital iş akışları, mimarlar için tasarımda başarının anahtarıdır. OpenBIM yaklaşımı sayesinde tüm proje ortakları sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilir ve böylece birlikte daha yüksek kalite ve doğruluk elde edebilir. Çeşitli modeller arasında koordinasyon sağlanarak varyantlar ve değişiklikler önemli ölçüde basitleştirilmiştir. Etkili ayrıntılı tasarım, proje süresini optimize eder ve maliyetlerden tasarruf sağlar. Allplan ile ...

  • İhtiyaçlarınıza göre 2D veya 3D tasarım
  • Projelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde görselleştirin
  • Eşsiz modelleme hassasiyeti ve ayrıntılı çıktı
  • Farklı disiplinlerde sorunsuz bir şekilde birlikte çalışın
  • İnşaat için zamandan tasarruf edin ve tasarım kalitenizi artırın

Bir bakışta Allplan Mimari Yazılımının Faydaları

BIM Destekli Yazılım

Allplan, inşaattaki gecikmeleri önleyerek, herhangi bir hata ve çatışmayı tasarım aşamasında bile erkenden belirterek, doğru iş yapmanızı sağlar.

Tasarım Özgürlüğü

Allplan'a entegre olan Siemens'in güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3B modeller oluştururken daha fazla özgürlük sunar.

En Üst Düzeyde Görselleştirme

Maxon'dan entegre CineRender, doğrudan Allplan'dan sezgisel ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli görselleştirmeler oluşturmanıza olanak sağlar.
phone-handsetmap-markercross-circle
Measj Gönderin
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram